MRSPECIALSERVICE  / DANSKAUTONØGLESERVICE - Virksomheds slogan
Ford autonøgle keyless go nøglefri betjening
 
Kodning af  nøgler er en kompliceret procedure som vi 
udfører med det Bedste nøglekodnings udstyr som findes og sikrer dig at din nøgle er kodet 100%  og at alle gamle nøgler er slettet så kun de eksisterende nøgler kan starte bilen .

Skal du bruge keylessgo nøglefribetjening klik her 

 Ford Mondeo_ Galaxy_ KA+  Ford Transit  Costum 

2017-2020   Pris 1800kr inc moms og kodning 

CMIIT ID: 2013DJ6919
FS7T-15K601-AB
A2C95295702







Ford B-Max 08.08.2012- 2016  Ford C-Max 26.03.2007-23.07.2010  Ford Ecosport 12.01.2015-2016  Ford Fiesta 21.07.2008-2016  Ford Focus 2005-29.07.2011 Ford Galaxy 06.03.2006-06.09.2010  Ford Mondeo 19.02.2007-22.12.2014  Ford S-Max 06.03.2006-08.04.2015

Ford fjernbetjening 1500kr inc moms kodning og skæring
Ford B-Max 08.08.2012- 2016 
Ford C-Max 26.03.2007-23.07.2010 
Ford Ecosport 12.01.2015-2016 
Ford Fiesta 21.07.2008-2016 
Ford Focus 2005-29.07.2011
Ford Galaxy 06.03.2006-06.09.2010 
Ford Mondeo 19.02.2007-22.12.2014 
Ford S-Max 06.03.2006-08.04.201
 


Ford Transit 27.01.2014-2016 Ford Transit Custom 03.09.2012-2016 BK2T-15K601-AA or BK2T-15K601-AB A2C5345329
Ford Transit costum   1600kr inc moms og kodning.

Ford Transit 27.01.2014-2016
Ford Transit Custom 03.09.2012-2016
BK2T-15K601-AA or
BK2T-15K601-AB
A2C5345329




Ford Mondeo og Focus Nøgle
Erstattes af denne type super flot og 100% original function med flip ud nøgle 
 pris 1500kr 

 Tilbud 1200kr inc moms + kørsel







Ford Focus og Mondeo
Erstattes også af ovenstående nøgle 

Tilbud 1200kr inc moms + kørsel  









Ford Transit  blå  fjernbetjeningFord transit blå fjernbetjenings nøgle  på lager   pris 1500 krinc moms og kodning bemærk det er en original nøgle










Ford alm nøgle

 Ford nøgle pris 800 kr inc kodning til bilens startspærre













WP 20150906 18 48 35 Pro

Std Ford Nøgle  pris 750kr inc kodning









HUSK HVIS IKKE DU KAN FINDE DIN BIL BETYDER DET IKKE AT VI IKKE HAR NØGLEN ELLER IKKE KAN LAVE DEN
 
Du ringer eller mailer blot til os så finder vi din nye bilnøgle